Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-05-2021, 14:57
Féelix Féelix je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Feb 2021
Lightbulb Boj a zrychlení

Rád bych dal námitku, jestli by šlo zařídit i tohle když jdu do pošty na záznam, tak jestli by taky šlo tam dát ještě 1 tlačítko a aby bylo dole, víc nahoře oněco víž než to tlačítko přeskočit. Bylo by tam za možnost, kolik boj trvá a i v cech záznamu třeba, chci se kouknout na tohle ale musím čekat 19 sekund ale nechce se mi čekat a chci si ten záznam řetočit a dát si to tam kam chci.

Tady ten update by byl lepší než je teď vypadalo by to jako přehrávač jako to mají ve vega+ nebo v video editoru. Jenom tohle aby mohli lidi to přetočit do nějaký scény třeba (nechtějí tak dlouhou čekat na to můžou to přeskočit ale třeba chtějí vědět či vydět jako mu mohl tak tolik ubrat) už mě chápete? bylo by to lepší tohle přidat a nevypadalo to jako v těch editoru prostě to nechám na vašich volbách jak by to mělo vypadat.

A poslední chci aby lidi neboli vy daly před volby aby si ty lidi mohli zvolit jak by to mělo vypadat já bych měl nápad jak by vypadala ta 1 předvolba ale nevím jestli byste tohle povolili a daly byste tohle jako novej update ale bez tohle je shakes horší pro skupinu lidí

To je můj nápad snad se vám líbyl a promiňte za tu úpravu neměl jsem čas.

Staré 18-05-2021, 16:44
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Já se omlouvám, ale asi to nechápu.

Nebo je to jen složitě popsané to, že chcete, aby se souboje chovaly jako video (např. na youtube nebo v nějakém přehrávači)?

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 18-05-2021, 17:26
Féelix Féelix je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Já se omlouvám, ale asi to nechápu.

Nebo je to jen složitě popsané to, že chcete, aby se souboje chovaly jako video (např. na youtube nebo v nějakém přehrávači)?
Né myslem jsem to jako toto (až bude nějaký souboj třeba souboj cechů, podzemí, podsvětí, úkoly, a tak podobně jako všechny boje). Bude to jako přehrávač jako to mají v rúzných hrách třeba cs:go nebo dám příklad máte hru deceit a je to na vás rychlý ale vy uděláte že si to natočíte a pak si to můžete libovolně přehrát dát dopředu do zadu přeskočit 10 sekund atd. jestli to už chápete co se vám snažím říct? (bude to ve prostřed víž než je tlačítko přeskočit jestli byste to schválil řeknu co na to udělat.

Naposledy upraveno Féelix; 18-05-2021 v 17:28. Důvod: oprava
Staré 18-05-2021, 23:37
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Toto je asi zbytečně komplikované a náročné na programováni i na server. To by PG přišlo i zbytečné. Jedině to udělat jako rychlost animací 1x, 2x, 3x.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Staré 19-05-2021, 12:05
Féelix Féelix je offline
Kostlivý válečník

Standardní

To by bylo dobrý tam to co jsem navrhoval ano ano je moc dlouhé a složité naprogramovat ale rychlost animací 1x, 2x, 3x jak si zmínil by bylo skvělé dát do hry. Ale šlo by 1x 2,5x 5x a -5x -2,5x -1x jako do předu a do zadu v tomhle rytmu, ale kdybys nesouhlasil vrátím se k 1x, 2x, 3x.

Naposledy upraveno Féelix; 19-05-2021 v 12:08. Důvod: oprava
Staré 20-05-2021, 19:49
Féelix Féelix je offline
Kostlivý válečník

Lightbulb

Tak co? Přdáme tohle do updatu, nebo ne? Ale ta animace by byla skvělá.
Staré 20-05-2021, 20:48
josifek josifek je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Ale já to tedy pochopil jako Chicony, že se souboj má chovat jako video s možností různé rychlosti a možnosti výběru určité části boje.
Staré 21-05-2021, 07:19
Féelix Féelix je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Přesně řečeno, a jednoduše, najedete na tlačítko (jak ho pojmenujete vy) vyjede vám menší menu. jako character co bojuje ale tročku menší, prostě tu animaci, najedete na to tlačítko a vyskočí vám menu není to složité. Zvládl to udělat i 1 vývojář za 1 den amatér, já vám tu animaci vysvětlím do podrobna, jako když máte video editor tak tam máte různý text vyberu tady ten text a oni mají různe animace.

A jak jste říkaly cituji Spidder: (Toto je asi zbytečně komplikované a náročné na programováni i na server. To by PG přišlo i zbytečné. "Jedině to udělat jako rychlost animací 1x, 2x, 3x.")

(Udělejte si tu animaci jak chcete aby to bylo lehké pro vás třeba jak říkal spidder 1x 2x 3x)

Tohle je lehké, není to nic složitého, prostě je to záznam souboje a jak říkal spidder a Féelix že si to můžete zrychlit o několik x ale bylo by lepší kdyby šlo jít do předu a do zadu A tu 1x nepočítám protože i 1x je normální rychlost
To co jsem plánoval to přehrávání jako (video přehrávač) tak to je šložité na zpracování a hodilo by se to do hry, ale dlouho by to bylo ve vývinu , a dělalo by to starost takže souhlasím tak ne. Ale ta animace by šla.

Naposledy upraveno Féelix; 21-05-2021 v 07:26.
Staré 21-05-2021, 17:57
josifek josifek je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Zamítnuto

Cechovní souboje se zaznamenávají do pošty a můžeš si je například nahrát pomocí nějakého programu.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání